X تبلیغ

فقط دخترها و ورود آقایان ممنوع ...

دوشنبه 26 اسفند 1392

بلعیدن مایع منی از دید شرعی و پزشکی!

متاسفانه وقتی مردها (و حتی خانمها!) به اوج لذت جنسی خودشون میرسند دیگه فکر هیچ چیزی رو نمیکنند و کارهایی میکنند که از عقل به دور هست مانند خوردن مایع منی مرد! باید بدانید که از دید شرعی مایع منی مرد نباید در جایی جز داخل واژن زن ریخته شود.
این اعمال که فقط در فیلم های پورنو کاربرد دارد برای برخی از زوجها نیز باب شده و حتی بعضی اوقات مردهای سادیسمی به زور این کار را انجام میدهند و زن را مجبور به بلعیدن میکنند که جای تاسف دارد ...

  دیدگاه شرعی  بلعیدن ( خوردن ) مایع منی :
خوردن مایع منی از نظر شرعی حرام می باشد چرا که در شرع اسلام منی از نجاسات است و خوردن نجاست حرام است. که البته  همچون سایر احکام اسلام درمورد سلامتی این حکم نیز به شرح ذیل منشاء پزشکی هم دارد .دیدگاه علمی و پزشکی در زمینه بلعیدن ( خوردن ) مایع منی :
به نقل از دکتر شیخ السلامی : مایع منی مایعی است که سرشار از فروکتوز می باشد( فروکتوز قندی است که در میوه ها موجود می باشد) و برخی ویتامینها و مواد غذایی در آن وجود دارد و وظیفه این مایع تامین منبع انرژی لازم برای اسپرم می باشد.
همچنین میلیونها اسپرم درون این مایع شناورند. یکی از منابع ویروسهایی مثل هپاتیت ب و ث و همچنین ویروس ایدز نیز در صورت ابتلا فرد به این بیماریها می باشد.
در صورتی که فرد بیماری آمیزشی داشته باشد نیز باکتری ها و میکروب بیماری درون این مایع به وفور یافت می شوند و به دلیل غنی بودن آن از مواد مغذی به راحتی در آن رشد و نمو می نمایند. اگر فرد سالم بوده و هیچگونه بیماری نداشته باشد خوردن مایع منی تاثیری ندارد ولی اگر فرد مبتلا به یکی از این بیماریها باشد خوردن مایع منی می تواند منجر به انتقال بیماری گردد.
در مجموع به علت اینکه بسیاری از بیماریها مخفی بوده و در آزمایشات فقط مشخص می گردد و فرد ناقل خاموش بیماری می باشد خوردن مایع منی توصیه نمی گردد و کاری است اشتباه.متاسفانه در برخی از فیلمهای پورنو تصاویر خوردن مایع منی توسط زنان فاحشه به تصویر کشیده می شود و همین عاملی شده تا افراد با تقلید از این فیلمها اقدام به چنین کاری کنند که اشتباه بوده و می تواند ناقل بیماریها باشد.
لذا چه از نظر شرعی و چه از نظر پزشکی خوردن مایع منی امری اشتباه می باشد.


نظرات (1)
نام :
ایمیل : [پنهان می ماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
پنج‌شنبه 29 اسفند 1392 ساعت 16:59
+ mina
سال نو شما مبارک
با آرزوی سالی سرشار ازشادی و سلامتی برای شما
[گل]
آپمممممممممم
[گل]
منتظر حضورت
[گل]
امتیاز: 1 0
پاسخ:
خیلی ممنون عزیزم
اومدم
X تبلیغ