X تبلیغ

فقط دخترها و ورود آقایان ممنوع ...

چهارشنبه 1 آبان 1392

زنی که به شکل عجیبی شوهرش را تنبیه کرد!

اصلا شوهر خوب داریم؟! کلا مردا باید تنبیه بشن تا حساب کار دستشون بیاد. حالا اگه یکم شوهره خوب بود و دلتون سوخت میتونین با یه تنبیه جزئی هم ادبش کنید اما تنبیه نیازه و نباید فراموش بشه!


حالا اینکه قضیه چیه و چرا این حرفا رو زدم خودتون توی ادامه مطلب میخونید اما فعلا همینقدر بدونید الان که ما اینجا راحت نشسته ایم ، توی همین ایران خودمون یه خانمی بالا سر شوهرش با یه خط کش نشسته و داره بهش شاهنامه فردوسی را املا میگه و با هر غلط هم یکی میزنه کف دستش تا ادب شه !!
 زنی که از زندگی با شوهر پرکارش به تنگ آمده بود مهریه عجیبش را به اجرا گذاشت تا همسرش را تنبیه کند.

اردبیل نیوز، هفته گذشته زنی بنام سیمین به مجتمع قضایی خانواده شماره دو رفت و گفت چون با شوهرش جواد اختلاف دارد می خواهد مهریه اش را به اجرا بگذارد. این زن در این خصوص گفت: سه سال است که با شوهرم زندگی می کنم. او مرد خوبی است. نه اعتیاد دارد و نه دست بزن و نه بد اخلاق.

اما همه فکرش معطوف به کارش است و به من کمتر اهمیت می دهد. او مدیر داخلی یک شرکت خصوصی است و بیشتر اوقاتش را سر کار می گذراند و وقتی هم به خانه می آید حوصله صحبت کردن با من را ندارد. چند ماه است سعی می کنم با جواد صحبت کنم اما او فرصت ندارد و همین که به خانه می رسید می خوابد. من هم تصمیم گرفتم مهریه ام را اجرا بگذارم تا او بخاطر این رفتارش تنبیه شود.

این زن ادامه داد: زمانی که جواد به خواستگاری ام آمد من دانشجوی ادبیات بودم و علاقه زیادی به شاهنامه فردوسی داشتم. به همین دلیل مهریه ام را ۱۲۰ سکه بهار آزادی و یک مرتبه رونویسی از شاهنامه فردوسی اعلام کردم. حالا با گذشت سه سال از شروع زندگی مشترک مان بخاطر اینکه شوهرم به زندگی مان اهمیتی نمی دهد می خواهم آن بخش از مهریه که در خصوص رونویسی از شاهنامه است را به اجرا بگذارم تا شوهرم تنبیه و مجبور شود چند روزی را در خانه کنارم باشد.

به دنبال اظهارات این زن پرونده خواسته او ثبت و مقرر شد در جلسه دیگری با حضور شوهرش به این پرونده رسیدگی شود..خانم ها یاد بگیرید ...


نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان می ماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
X تبلیغ